Avtor: zuturnisce Objavljeno: 23. 02. 2016

molitev križevega pota v naši župniji

• V petek, 4. 3. po večerni sv.maši vodijo sodelavke Karitas, v nedeljo 6.3. ob 14.uri pa prvoobhajanci s starši.
  • Pri sestrah klarisah je molitev križevega pota vsak dan ob 17.15. uri. Sestre lepo vabijo, da se jim pridružimo.
  • Postni petki so navadno zaznamovani s postom in spokornostjo. Po obeh mašah križev pot. Po večerni sv. maši križev pot ta petek,  26. 2. vodi 6. razred.
  • Vsako nedeljo popoldan križev pot ob 14. uri. na 3. postno nedeljo vodi molitev križevega pota 9. razred iz molitvenika Kristjana moli.
  • V nedeljo, 28. 2. bo dekanijski križev pot na Hotizi ob spominu Božjega služabnika Danijala Halasa ob 15.30 uri. Vabljeni vsi verniki, prav tako vabljeni k sodelovanju. Naša župnija ima 10. postajo križevega pota.