Avtor: zuturnisce Objavljeno: 17. 06. 2018

OZNANILA

V torek zvečer bo srečanje molitvene skupine; v četrtek zvečer bo srečanje biblične skupine.

Župnija Murska Sobota pripravlja duhovni seminar, ki ga bo vodil karizmatik Mijo Barada. Še posebej vabljeni člani naše turniške molitvene skupine. Seminar bo potekal ob četrtka do nedelje (21. do 24. 6.). Podroben program je na plakatu na oglasni deski.

Na voljo so prijavnice za oratorij – zadaj na polici s tiskom. Prosimo, da izpolnjene čim prej prinesete v pisarno ali zakristijo.

Čiščenje cerkve, okolice in učilnic: hvala Turnišču za minuli teden; se ponovno priporočamo v petek dopoldan ob 8.30 uri.

Prihodnjo nedeljo proščenje pri svetem Antonu.

25. junija bo v Črenšovcih Halasov shod in dekanijski dan za lendavsko dekanijo. Ob 15. uri srečanje za posamezne skupine, ob 16. molitvena ura, ob 17. sveta maša s prihodom relikvij fatimskih pastirčkov ter nato pogostitev. Lepo vabljeni!

Verski tisk: Družina.