Avtor: zuturnisce Objavljeno: 1. 07. 2018

OZNANILA

Danes ob 10h bo v Beltincih nova maša g. Aljaža Baše.

Naslednjo nedeljo ob 10h bo v Križevcih pri Ljutomeru imel novo mašo jezuit p. Egon Hriberšek.

Hvala Turnišču za petkova čiščenja. Za mesec julij naprošamo vas Renkovci.

Prvi dnevi v mesecu: bolnike po vaseh prijavite kot običajno. Obiščemo jih po sveti maši.

Prva sobota, ko je romarski shod (molitvena ura ob 18h, sv. maša, procesija).

Prihodnjo nedeljo organiziramo srečanje starejših faranov. K sveti maši ob 10.30 povabljeni vsi tisti, ki letos dopolnite 75 let starosti in več (letnik 1943 in starejši). Po sveti maši pa druženje na župnijskem dvorišču. Sodelavke župnijske Karitas bodo poskrbele tudi za pogostitev, tako da vam doma ni potrebno kuhati kosila.

V soboto po veliki maši (18. 8.) bo romanje župnijske Karitas Turnišče. Gremo na Trsat nad Reko in na Prem pri Ilirski Bistrici. Prijave pri sodelavkah Karitasa ali v župnijski pisarni. Cena romanja je 35 € - plačilo takoj ob prijavi ali do 13. 8..

Verski tisk: Ognjišče.