Avtor: zuturnisce Objavljeno: 3. 10. 2018

Župnijska oznanila na nedeljeo, 30. 9. 2018

OZNANILA

Z jutrišnjim dnem prehajamo na zimski urnik večernih svetih maš, ob 18h; podelitev večernega blagoslova z Najsvetejšim pri sestrah klarisah je ob 17.30 uri.

Začenjamo mesec rožnega venca. Molitve po kapelah: Brezovica po dogovoru, Gomilica in Renkovci ob 17h, Lipa in  Nedelica ob 18h.

V torek bo molitvena skupina Prenova v Murski Soboti, kjer bo slavilna sveta maša ob 19h, ter srečanje skupin naše škofije! Vabljeni tudi drugi verniki.

Prvi dnevi v mesecu: v četrtek molimo za duhovne poklice, v petek maše po vaseh in obiski bolnikov ter prva sobota, ko imamo romarski shod (molitev ob 17h, sv. maša ob 18h).

V četrtek je praznik sv. Frančiška, našega ustanovitelja. Ob 17h bo molitvena ura na čast sv. Frančišku za nove duhovne poklice. 8. in 9. razred pridejo skupaj k verouku ob 17h in se ta dan udeležijo molitvene ure. Vabljeni!

Skupina za starejše (za samopomoč) prične svoja srečanja v četrtek ob 17h v veroučni učilnici.

Hvala Nedelici za septembrska petkova čiščenja učilnic, okolice in cerkve. Za mesec oktober naprošamo vas Gomilica: v petek popoldan ob 15.30.

Otroški zborček nadaljuje s pevskimi vajami v soboto ob 9h. Lepo vabimo nove člane (od 2. razreda OŠ dalje).

Verski tisk: Družina, Ognjišče in Poti k Bogu.

Na oglasni deski je seznam odposlanih svetih maš.

Vnesite vaš prispevek