Avtor: zuturnisce Objavljeno: 22. 10. 2018

Danes obhajamo misijonsko nedeljo in današnja nabirka je namenjena slovenskim misijonarjem. Bog plačaj.

Danes ob 15h bo v stari cerkvi koncert mešanega pevskega zbora Štefan Kovač.

V torek ima srečanje molitvena skupina; v četrtek ima srečanje biblična skupina.

Čiščenje cerkve, učilnic in okolice: hvala Gomilici za minuli petek; se ponovno priporočamo v petek ob 15.30 uri. Hvala tudi 8. in 9. razredu za spravilo listja – resnično so se izkazali.

V soboto bo škofijsko romanje za ministrante v Celje in na Ponikvo. Odhod avtobusa s postaje pred cerkvijo bo ob 6.50 uri.

V soboto ob 9h bodo otroške pevske vaje; vabljeni otroci od 2. razreda OŠ dalje.

Veroučenci povabljeni, da v mesecu oktobru (mesecu rožnega venca) izdelate svoje rožne vence in jih prinesete k verouku.

V župniji se ustanavlja nova zakonska skupina. Zainteresirani pari se lahko oglasijo pri župniku p. Toniju. Zakonska skupina bo delovala pod okriljem gibanja Družina in življenje, ki pomaga zakoncem na njihovih poteh.

Vabimo na škofijsko srečanje mladih, ki bo v soboto, 27. oktobra 2018, ob 20. uri v soboški stolnici. Mladi se bodo najprej zbrali k molitvi pred Najsvetejšim, nato pa srečanje nadaljevali z druženjem v veroučni učilnici.

Verski tisk: Družina.