Teden Karitas pred Adventom

• Pred nami je teden Karitas, kar je napoved Adventnega časa, zato bomo med tednom spletali adventne venčke po vseh vaseh. Ti bodo blagoslovljeni na 1. adventno nedeljo. Venčke boste lahko odnesli domov. Za venček je predviden  vaš dar 5 €, ki bodo namenjeni za potrebe  Župnijske Karitas.
  • Nabirka prihodnjo nedeljo pri sv. mašah je namenjena dejavnosti Karitas, vendar ta se razdeli med ŠK in ŽK.
  • V sredo, 25. 11. 2015 romanje na Ponikvo in Klic dobrote v Celje – 25 let Slovenske Karitas. Lepo vabljeni, da se prjavite, župnik tudi gre! Avtobus bo pobiral po vaseh, začnemo v Lipi ob 8. uri!
  • V nedeljo, 29. 11. bo Klic dobrote za našo Škofijo v Puconcih ob 14.uri (zelena dvorana). Prispevki s te prireditve in romarjev na Ponikvo in v Celje so namenjeni za zahtevni zdravstveni poseg otroka iz naše škofije.
Lokacija: